KAMEROVÉ SYSTÉMY

Systém CCTV se v současné době stává běžnější součástí zabezpečení Vašeho majetku. Jedná se o uzavřený televizní okruh Vašeho kamerového systému (Closed Circuit Television).  Kamerové systémy analogové i digitální (IP) jsou stále levnější a stejně tak i záznamová zařízení. Jde jen o to zvolit vhodný systém pro konkrétní případ.

Jsme schopní Vám nabídnout kamerový systém pro Váš rodinný dům, pro Vaši provozovnu nebo pro Váš výrobní areál nebo kanceláře. Pro každý případ je potřeba stanovit zadávací podmínky, pro jaký účel bude systém sloužit, zda bude jen zaznamenávat obraz do serveru pro pozdější kontrolu událostí nebo zda bude obraz k dispozici více uživatelům současně s individuální volbou jednotlivých kamer nebo bude na kamerách nasazena inteligentní detekce (obličeje, registrační značky aut, narušení definované zóny, apod.). Jde také o to, kolik kamer bude systém obsahovat a zda se počítá v budoucnu s dalším rozšířením. Samozřejmostí je infra přísvit pro noční vidění, antivandal kryty pro kamery, které jsou umístěny na veřejně přístupných místech a vyhřívání krytu kamer pro zimní provoz. Pro náročné videodetekce je možné nasadit termokamery, které jsou stále cenově dostupnější.

Součástí dodávky je projektová dokumentace, kde je řešena kabeláž, uchycení kamer, jejich napájení, kapacita serveru v závislosti na počtu kamer a délce záznamu. Pro IP kamery navrhneme vhodnou datovou síť.

Na základě projektu provedeme instalaci systému, konfiguraci a celkové oživení, včetně nastavení zabezpečení přes firewall, pokud je systém připojen k internetu. V případě nasazení inteligentní detekce například zabezpečení perimetru, detekce odložených předmětů apod., provedeme jeho odladění. Následně pro Vás zajistíme záruční i pozáruční servis.

Ještě před instalací systému Vám pomůžeme s vyřízením všech náležitostí na Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

Pro další informace nebo pro vypracování návrhu řešení nás kontaktujte.