ZABEZPEČENÍ

EZS – elektronické zabezpečovací systémy, nověji PZTS – poplachový zabezpečovací a tísňový systém

Jedna ze základních věcí, která souvisí s Vaším životem, je zabezpečení Vašeho majetku i Vašeho bezpečí. Celé roky šetříte nebo zase pak splácíte, abyste si pořídili vysněné bydlení, chalupu nebo chatu, ale i dílnu nebo provozovnu, obchod, či provozní prostory pro Vaši firmu.

A přijde na řadu otázka, jak nemovitost ochránit před jejím napadením nebo poškozením. Zabezpečení nemovitosti je souhrn celé řady faktorů a řešení, které Vám ve výsledku zajistí klid.

smokeNabízíme Vám různé typy systémů EZS/PZTS v závislosti na tom, pro jaký objekt je zabezpečení požadováno. Lze zvolit optimální a cenově přijatelné řešení pro byt 2 + kk, rodinný dům, chalupu, avšak také pro administrativní objekt například o 10 patrech s 20 společnostmi a požadavkem na individuální zabezpečení konkrétních prostor.

Pokud se jedná o novou výstavbu nebo rekonstrukci, je optimální počítat s instalací EZS již ve fázi projektu, aby bylo možné během realizace řešit tuto problematiku. Toto řešení směřuje k instalaci drátových nebo kombinovaných systémů.

Pokud tato problematika během výstavby např. bytu nebyla řešena a Vy chcete objekt zabezpečit, nic se neděje, není třeba nikde sekat, nabízíme Vám i bezdrátové zabezpečovací systémy. Toto řešení je srovnatelné s drátovými systémy, hodí se i pro dočasné zabezpečení např. stavby, je rychlé. Během pár hodin je možné objekt zabezpečit.

snadna-instalace1Všechny tyto systémy umožňují mít objekt pod kontrolou i vzdáleně. Systémy lze připojit na pult centrální ochrany nebo Vám může přijít informace o stavu zabezpečení nemovitosti na Vaše mobilní zařízení. Není problém si poslat fotku z objektu, na dálku zkontrolovat zabezpečení, dostat informaci, kdo přišel domů. Následně lze nastavit různé režimy, dle Vašich požadavků (plášťová ochrana pro klidný spánek, celkové zabezpečení při odchodu, zapnutí vytápění chalupy na dálku a celá řada dalších funkcí).

Jak je vidět, jedná se o souhrn mnoha faktorů, které je potřeba při návrhu EZS mít na paměti. Proto Vám nabízíme nezávaznou konzultaci této problematiky, ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Před dodávkou s Vámi podepíšeme NDA (smlouvu o mlčenlivosti) a můžeme Vám vypracovat celkový bezpečnostní audit Vašeho objektu (bezpečnostní dveře a zámky, folie na okna, apod.).

Pro bližší informace nás kontaktujte.