SLUŽBY

Smyslem každé investice je přinést nám užitek a uspokojení. To samé platí pro systémy technické ochrany (EZS-PZTS, CCTV, EPS, EKV), inteligentní domácnost, datové sítě, dobíjecí stanice pro Váš elektromobil a spoustu dalších věcí.

Jedna věc je produkt, který samozřejmě musí mít skvělé technické parametry, druhá věc je jeho instalace, zprovoznění a integrování do složitého technického řešení. Aby bylo dosaženo žádoucího výsledku, je nutné k problematice přistoupit v širším kontextu.

V této fázi, ale ne jen v této, Vám nabízíme velký rozsah služeb, které Vám pomohou se zorientovat v problematice, kterou chcete vyřešit. Provedeme analýzu dané problematiky a navrhneme řešení. V této fázi vzniká zadání, jehož výstupem je projekt, který s Vámi průběžně konzultujeme, aby výsledek odpovídal Vašim požadavkům a představám. Projekt je jasným podkladem pro nacenění a současně je přesným vodítkem pro realizaci. Vodítkem, protože při realizaci mohou vznikat drobné změny, které jsou následně podchyceny v projektu skutečného provedení.

Před realizační fází je nutné zajistit veškerá potřebná schválení a povolení, vedoucí k získání stavebního povolení. Zde Vám nabízíme zajištění těchto nepříjemných administrativních věci za Vás.

Naší velkou výhodou je, že jsme schopni zajistit kompletní realizaci na klíč, tj. od zmíněného projektu, přes dodávky technologií, jejich instalaci a zprovoznění, po následný servis v době záruky i po ní. Nemusíte se dohadovat s několika dodavateli. Zajistíme Vám potřebné zkoušky a revize a budeme Vás v budoucnu informovat, které revize je kdy potřeba provést.

Vyzkoušejte si nás a my Vás přesvědčíme o našich kvalitách.

shutterstock_291164852