MODERNÍ TECHNOLOGIE

S moderními technologiemi se setkáváme každý den a ani o tom nevíme. Když nastoupíme do svého automobilu, moderní technologie jsou všude kolem nás. Bezdrátové handsfree, paměť nastavení Vašeho sedadla a Vaší oblíbené stanice nebo audio stopy. Když jedete v noci s rodinou na dovolenou a děti Vám konečně usnuly, tak ztlumíte reproduktoru ve druhé řadě. Dvou nebo tří zónová klimatizace je dnes už také samozřejmostí. Popřípadě adaptivní tempomat a chytrá navigace, která vám doporučí ideální cestu v závislosti na provozu. Dnes jsou i automobily, které umí samy řídit.

zahrada-420x280Zajistíme Vám vstup moderních technologií do Vašeho domu, zbavíme Vás problémů s nekonečným množstvím kabelů k jednotlivým audio/video zařízením a sloučíme jejich ovládání do jednoho multimediálního centra, kam můžeme připojit i Váš mobilní telefon pomoci bluethoot a budete si moci přehrávat Vaše oblíbené písničky na nejmodernější reprosoustavě ve špičkové kvalitě ve Vašem pokoji. Chcete neviditelné reproduktory, které vám nebudou kazit moderní vzhled Vašeho interiéru?  Ani to není problém. Máme řešení s reproduktory, které jsou schovaný např. v podhledu nebo sádrokartonové příčce.

Nabízíme moderní řešení osvětlení na principu LED diod, které Vám šetří energii a peníze a zároveň Vám poskytnou větší komfort a více možností než obyčejné „úsporné“ žárovky. Naše řešení vám poskytne možnosti světelných scén, nastavení intenzity či barvy osvětleni, vše komfortně ovladatelné např. pomoci Vašeho tabletu, či mobilního telefonu.

shutterstock_294135380S příchodem elektromobilů vyvstává otázka dobíjecích stanic. Máme pro Vás řešení; pro modernizaci Vaší garáže, dovybavení parkoviště před Vaší firmou nebo penzionem, abyste si své elektro auta popřípadě elektro auta vašich klientů a návštěvníků (pokud se jedna o hotel, golfová hřiště, restaurace, BC) mohli dobít. Toto řešení vám poskytne moderní dobíjecí stanice na nejvyšší úrovni.

Nabídka moderních technologii se neustále rozšiřuje, proto nás sledujte, aby Vám žádná moderní technologie neunikla. Jsme připraveni Vám poskytnout další informace, tak neváhejte nás kontaktovat.